HABERLER » Haberler / Duyurular » Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı 8-11.5.2016, Tezulaş Fuar (Demet Ülgür Tezulaş AL 81)

Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı 8-11.5.2016, Tezulaş Fuar (Demet Ülgür Tezulaş AL 81)

                                                              

İstanbul’da düzenlenecek 2. TOS+H Expo uluslararası anlamda önemli gelişmeler kaydetti (8 – 11 Mayıs 2016)


İkinci TOS+H Expo (İş Güvenliği + Sağlığı Fuarı), 8 - 11 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul’da T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın VIII. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı ile eş zamanlı olarak düzenlenecek. Messe Düsseldorf ve Tezulaş Fuar tarafından Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak TOS+H hemen hemen net 2.500 m² büyüklüğünde bir sergi alanını kaplayacak.

2014 yılında gerçekleştirilen ilk fuar (90 katılımcı, 3.540 ziyaretçi) ile karşılaştırıldığında katılımcı sayısında önemli bir artışa ve uluslararası katılımcılarda üst düzeyde bir çeşitliliğe ulaşıldı. Güncel olarak fuara şimdiden 17 ülkeden katılımcı kaydedildi, bu ülkeler arasında: Almanya, Avusturya, Belçika, Birleşmiş Arap Emirlikleri, Çek Cumhuriyeti, Çin, Fransa, Hindistan, İspanya, İsviçre, İtalya, Japonya, Pakistan, Polonya, Sri Lanka, Tayvan ve Türkiye’yi sayabiliriz.


Messe Düsseldorf TOS+H Expo Direktörü, Birgit Horn: „Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı ile birliktelik, TOS+H Expo ihtisas ziyaretçilerine güvenli ve sağlıklı çalışma konusu ve trendleri çerçevesinde bölgeye has eşsiz bir iletişim, görüşme, tartışma ve pazar platformu sağlıyor. Fuarın ağırlıklı konusunu yine kişisel koruyucu donanımlar (KKD) oluşturuyor. Yeniliklerle özel olarak biçimlenen bir alan da yüksekte güvenli çalışma alanı – iskele üzerinde ya da uygun güvenli halatlarla“.

Türkiye, çalışan nüfus payının yüksek olması ve gerçekleştirdiği ortalamanın üzerinde seyreden ekonomik büyüme nedeniyle, son yıllarda kişisel koruyucu donanım üreticilerinin de ilgisini çeken bir pazar haline geldi. Yaklaşık 27 milyon çalışan, kişisel koruyucu donanım bakımından yüksek bir kullanıcı potansiyeli oluşturuyor.

Tezulaş Fuar firması sahibi Demet Tezulaş: „TOS+H Expo, başlangıcından beri hem Türkiye’de hem de dünyanın her yerinde iş güvenliği ve iş sağlığı konularında faaliyet gösteren öncü firmaların ilgisini çekiyor. Türkiye’de sektörün tek ihtisas fuarı olması nedeniyle, TOS+H için takip eden yıllarda da olumlu bir büyüme hedefliyoruz.

Türkiye 2013 yılında, Düsseldorf’da düzenlenen güvenli ve sağlıklı çalışma konusunda dünyanın öncü ihtisas fuarı ve kongresi A+A’da Partner Ülke oldu. Bu birlikteliğin daha da geliştirilmesi sonucu T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile TOS+H Expo Fuarı’nın kurulması ve düzenlenmesi konusu görüşülerek uygulamaya alındı. Fuar A+A’nın organizatörü Messe Düsseldorf ve yerel Partneri fuar organizatörü Tezulaş Fuar tarafından organize edilmektedir.

2. Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı (TOS+H Expo – 8 – 11 Mayıs 2016) ile ilgili tüm bilgilere online ulaşabilirsiniz: http://www.toshexpo.com.tr

Bir sonraki A+A, Düsseldorf’da 17 - 20 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecek. Bu fuarla ilgili bilgilere online ulaşabilirsiniz: http://www.AplusA.de.  

Düsseldorf Fuarları Türkiye Temsilciliği
tezulaş fuar danışmanlık hizmetleri ltd. şti. - Demet Ülgür Tezulaş (AL 81)

Bağdat Cad. 181/6 * 34730 Çiftehavuzlar – Kadıköy / İSTANBUL
Tel: 0216-385 66 33 * Fax: 0216-385 74 00
[email protected] * www.tezulas-fuar.com

Bölümle ilgili diğer başlıklar

Copyright © 2024 Avusturya Liseliler Derneği
Designed by: OrBiT