HABERLER » Etkinlikler » Osterbasar 2024

Osterbasar 2024

Etkinlik Tarihi: 9.03.2024 12:00:

9 Mart 2024 Cumartesi günü düzenleyeceğimiz StGeorg Kermesimiz her zaman olduğu gibi karşılaşmalar için ideal fırsatların yanında zengin mutfak sunumları ve diğer birçok aktiviteye (çekiliş, bitpazarı, kitap pazarı) ek olarak, Avusturya St. Georg Kilisesi ve Avusturya Hastanesi’nin Şefkatli Rahibelerince düzenlenen çeşitli yardım projelerinin yanı sıra çocuklar ile öğrenciler için de destek sunuyor.

Tüm bunlar geçtiğimiz yıllarda defalarca yapmış olduğunuz ve şimdi sizin veya firmanızın yapacağı bağışlar ile mümkün olabiliyor. Ekonomik olarak geçirdiğimiz çok kolay olmayan zamanlar nedeniyle St. Georg Kermesine yapılacak eşya veya maddi bağışların bu yıl özel bir zorluk oluşturduğunun farkındayız.

Yine de yardımlarınız sayesinde bu yılki 49. St. Georg Kermesinin de tam bir başarı olacağından eminiz. Etkinliğin organizasyonundan sorumlu kişilerin desteklenmeye değer projeleri büyük bir titizlikle inceleyeceklerine ve toplanan paranın gerçekten ihtiyacı olanlara yardım etmek için kullanılacağına sizi temin eder, hayırseverliğiniz ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.

Der Osterbasar 2024, den wir am Samstag, 9.3.2024 begehen werden, bietet wie immer  neben idealen Begegnungsmöglichkeiten, reichen kulinarischen Angeboten und vielen weiteren Aktivitäten (Tombola, Flohmarkt, Bücherbasar) eine Unterstützung für verschiedene Hilfsprojekte im Umfeld der Österreichischen St. Georgs-Gemeinde und der Barmherzigen Schwestern vom Österreichischen Krankenhaus sowie für Kinder- und Schülerprojekte.

Dies alles ist und war auch in früheren Jahren möglich, da wir immer wieder Spenden von Ihnen bzw. Ihrer Firma erhalten haben. Aufgrund der wirtschaftlich nicht einfachen Zeiten ist uns bewusst, dass Sach- bzw. Geldspenden für den Osterbasar in diesem Jahr eine besondere Herausforderung darstellen.

Dennoch sind wir sicher, dass Dank Ihrer Hilfe auch dieser 49. Osterbasar wieder ein voller Erfolg werden wird. Ich darf mich bereits im Voraus für Ihr Wohlwollen und Ihr Verständnis bedanken und kann Ihnen versichern, dass die für die Organisation der Veranstaltung verantwortlichen Personen mit größter Sorgfalt unterstützungswürdige Projekte prüfen, um mit den eingenommenen Geldern den wirklich Bedürftigen helfen zu können.  

Alexander Jernej 
Superior, St. Georg

Bölümle ilgili diğer başlıklar

Copyright © 2024 Avusturya Liseliler Derneği
Designed by: OrBiT