ÜYELİK » İndirim Veren Kuruluşlar » Broderi Narin İşlemeli Kumaş Sanayi A.Ş.

Broderi Narin İşlemeli Kumaş Sanayi A.Ş.

Broderi Narin; Avusturya Liseliler Derneği üyelerine dernek kartının gösterilmesi halinde, satış mağazamızdan yaptıkları alışverişlerde nakit veya kredi kartı ile ödemelerde, kendi imalatımız olan koleksiyon ürünlerinde %10, yeni koleksiyon ürünlerinde 1.000.- TL tutarında ve üzeri satışlarda nakit veya kredi kartı ile tek ödemede %20 indirim uygulamaktadır.

Broderi Narin İşlemeli Kumaş Sanayi A.Ş., 1917’de Sultanhamam’da bir atölyede emprime ve basmanın yanında triko da üreterek tekstil sektörüne adım atar. Bir dönem üretimde çizgi değişikliği yapılarak ev tekstiline ve perde üretimine girilir.

Brode ve gipür üretiminin Türkiye‘de ilk temellerini atan Broderi Narin, kalitesine güvenerek 1928 yılında Paris Exposition International fuarına katılır. Bu vesile ile genç Cumhuriyet ilk defa bir şirket tarafından bu fuarda temsil edilmiş olur. Dünyanın seçkin kuruluşlarının da katıldığı bu fuarda "Altın Madalya" Broderi Narin'e verilir.

Broderi Narin, yerel pazarın yanı sıra ihracat alanında da Avrupa ülkelerinde, Amerika, Japonya ve Uzakdoğu pazarlarında etkin bir isimdir.

80 yılı aşkın deneyimin yarattığı kaliteyle perdelik kumaşlar ve bu kumaşlardan üretilen diğer ev tekstil ürünleri, yenilenen merkez mağazamızda sayısız desen ve renk çeşitleri ile  satışa sunulmaktadır.

Broderi Narin İşlemeli Kumaş Sanayi A.Ş.
Yetkili Kişi: Nilgün Narin Sevil (AL 81)
Mahmutbey Merkez Mağaza
Taş Ocakları Cad. No:16
34217 Bağcılar - İstanbul

T: 0212 446 37 93    •    F: 0212 446 37 80   
nilgünsevil@broderinarin.com  •   http://www.broderinarin.com/

Bölümle ilgili diğer başlıklar

Copyright © 2019 Avusturya Liseliler Derneği
Designed by: OrBiT