ÜYELİK » İndirim Veren Kuruluşlar » Akkaya Tatil Köyü - Woodyville Ağaç Evleri

Akkaya Tatil Köyü - Woodyville Ağaç Evleri

Akkaya Tatil Köyü - Woodyville Ağaç Evleri, Avusturya Liseliler Derneği üyelerine nakit  ödemelerde ve kredi kartına tek çekimde %10 indirim uygulamaktadır.

Tatil ve kamp merkezinde, içinde 3 yatak, duş, mutfak ve tuvalet bulunan, 16 adet beton bungalow yer alıyor. Ayrıca 15 adet iki yataklı içinde duş-tuvalet bulunan, 5 adet de iki odalı, duş, tuvalet ve mutfağın yer aldığı bungalowlar mevcuttur. Tüm bunlara ilave olarak tesisin en büyük özelliği deniz kenarına yakın, içinde şöminesi, jakuzisi bulunan 9 adet özel ağaç ev. Bunlardan da en muhteşem manzaraya sahip olanı en baştaki. Bu evlerde kaldığınızda, yaz ve kış, dalgaların sesini dinleyerek, keyifli saatler geçirebilirsiniz. Ağaç evlerin bir eşi İstanbul'da bulunmuyor. Erol Karaoğlan'ın Antalya sahillerinde yer alan Olimpos'da beğenerek kaldığı ağaç evler şimdi İstanbul'da yalnız bu tesiste yer alıyor. Tesisi gezerken oldukça yüksek bir ağaç ev görüyoruz. Burası sanki Tarzan'ın evi. Ahşap merdivenlerden tırmanıp, ağacın dalları arasından çıkıyorsunuz.

Nasıl gidilir?
TEM otoyolundan ayrılıp Şile-Ağva yoluna saptıktan sonra yaklaşık 60’ıncı kilometre’de Şile’ye varıyorsunuz. Yeni yapılan asfalt yol, eskisine oranla hem konforlu, hem de daha kısa. Ormanların ve köylerin içinden geçen bol d ve kötü zeminli yol artık neredeyse hiç kullanılmıyor. Şile’den Ağva ve Kandıra’ya doğru devam ederken karşınıza küçük ve sevimli bir köy olan Kabakoz çıkıyor. Bu noktadan yaklaşık 14 kilometre sonra Akçakese’ye varıyorsunuz. Yol üzerindeki “Woodyville”, yani “ağaç evler” yazılı tabelalar menzile ulaştığınızı gösteriyor. Akkaya Kamping sınırları içinde yer alan bölge, yerli ve yabancı karavan ve kamp tutkunları tarafından iyi biliniyor.

Akkaya Tatil Köyü - Woodyville Ağaç Evleri
Yetkili Kişi: Erol Karaoğlan (AL 59)
Akkaya Tatil Köyü Akçakese Köyü Şile - İstanbul
T: 0216 727 70 10 •  F: 0216 727 72 23  GSM: 0532 507 75 50  

woodyville@hotmail.com •  http://www.gizlicennetler.com/   http://www.woody-ville.net/

 

Bölümle ilgili diğer başlıklar

Copyright © 2019 Avusturya Liseliler Derneği
Designed by: OrBiT