ÜYELİK » İndirim Veren Kuruluşlar » İTBG İstanbul Yeminli Tercüme Büroları Grubu

İTBG İstanbul Yeminli Tercüme Büroları Grubu

İTBG İstanbul Tercüme Büroları Grubu, Avusturya Liseliler Derneği üyelerine 31.12.2013 sonuna kadar nakit ödemelerde %25 indirim uygulamaktadır.
  
188’den fazla dilden simültane (konferans) ve resmi veya özel; ticari, teknik, hukuki, edebi ve tıbbi her türlü tercümeler, deneyimli profesyonel çevirmen kadrosu ile acil ve titizlikle yapılmaktadır. Yeminli tercüme bürosu tasdiki, noter tasdiki, apostil veya konsolosluk tasdikli olarak verilmektedir.

  • Yıllık sözleşmeli veya aylık abonmanlı tercüme hizmeti: Bir personel maliyetine tüm dillerden hizmet alabileceğiniz gibi, bir personelin aylarca çevirebileceği tercümeleri birkaç günde tercüme etme imkânına da sahip olacaksınız.
  • Simültane ve sözlü tercümanlık hizmeti: Seminer, konferans ve eğitici toplantılarınızda hedefinize en iyi şekilde ulaşabilmeniz için tüm dillerden iletişim sorunlarınıza kısa sürede çözüm üretilmektedir.
  • Simültane cihaz ekipmanlarının temini ve kurulması: Seminer, konferans ve eğitim toplantılarınızda cihaz satın alma veya cihaz bulma ihtiyacınıza uygun fiyatlarla teknik hizmet verilerek istediğiniz kapasiteyi karşılayacak cihazlar kiralanmaktadır.
  • Sözlü tercümanlık hizmeti: Dilini bilmediğiniz için iletişim kuramadığınız kişi veya kuruluşlarla iletişiminiz sağlanıp, ikili görüşmeleriniz amaca uygun şekilde yapılmaktadır.
  • Dizgi-baskı hizmetleri: Tercümelerinizi yaptırıp başka yerlerde dizgi yapılmasında meydana gelen hataları yok edip, sizi kontrol derdinden kurtarıyoruz. Broşür, katalog, dergi ve her türlü baskı tasarım ve resim çalışmaları hizmete sunulmaktadır. Ayrıca matbaa işlemlerinizde baskı öncesi kontroller yapılıp, istenilen kalite de bastırılmaktadır.

İTBG İstanbul Tercüme Büroları Grubu
Yetkili Kişi: Ahmet Varol
Halaskargazi Cad. Koza Apt. No: 113 Kat:3 D:5
34363 Osmanbey / İstanbul
T: 0212 233 51 52 - 231 91 88   •   F: 0212 231 98 21
info@itbg.com.tr  •   http://www.itbg.com.tr/

Bölümle ilgili diğer başlıklar

Copyright © 2019 Avusturya Liseliler Derneği
Designed by: OrBiT