ÜYELİK » İndirim Veren Kuruluşlar » Idea Nuova Yapı Ürünleri

Idea Nuova Yapı Ürünleri

IDEA NUOVA, Avusturya Liseliler Derneği üyelerine kendi üretimi olan tüm ürünlerde (mutfak-banyo dolapları, ray dolap, yatak odaları üniteleri) %30, diğer ürünlerde (aksesuar, Siemens - Ariston ankastre cihaz vs.) %5 indirim uygulamaktadır.

IDEA NUOVA, 1991'de kurulan IDEA YAPI ÜRÜNLERİ şirketinin tescilli markasıdır. Mobilya sektöründe, özellikle mutfak, banyo, yatak odası, ray dolap, katlanır kapaklı dolap ve iç kapı üretiminde çağdaş estetik anlayışı, kaliteden ve gelişmiş hizmet anlayışından ödün vermemekle tanınmıştır.

IDEA NUOVA, Erenköy'deki showroom’unda satışa sunduğu ürünlerini Y. Dudullu'daki tesislerinde, uzman personeli ile üretmektedir. Butik tarzda üretim yapan IDEA NUOVA'nın bünyesinde proje, satış ve üretimden sorumlu mimarlar, uzmanlar ve idari elemanlar hizmet vermektedir. Üretimini uluslararası markaların kaliteli ürünleriyle bütünleştiren IDEA NUOVA, kaliteli inşaat firmalarına toptan işler de yapmaktadır.

Her zaman kaliteliyi ve daha iyiyi elde edebilmenin gayreti içinde olan IDEA NUOVA, kısa geçmişinde gerçekleştirdiklerinden aldığı güçle, uzak geleceğe emin adımlarla yürümenin mutluluğunu yaşıyor.

IDEA NUOVA Yapı Ürünleri
Yetkili Kişi: Yuşa Akyol (AL 81)
Şemsettin Günaltay Caddesi,  Gürsoylu Sokak No:35
Erenköy / İstanbul
T: 0216 302 25 62   •   F: 0216 358 94 28 
info@ideanuova.com.tr   •   http://www.ideanuova.com.tr/

Bölümle ilgili diğer başlıklar

Copyright © 2019 Avusturya Liseliler Derneği
Designed by: OrBiT