ÜYELİK » İndirim Veren Kuruluşlar » Kilit Bar

Kilit Bar

#kilitbar; Avusturya Liseliler Derneği üyelerine süresiz %15 indirim uygulamaktadır.

  • Kuruculuğunu Avusturya Lisesi 2005 mezunlarından Mustafa Utku Yüksel’in yaptığı ve 2014 Nisan ayında İstanbul’un gözde semtlerinden Beşiktaş’da kapılarını açan #kilitbar, yurt dışında örneklerine rastlanan mahalle/sokak içi pub’larının enerjisini ve samimiyetini sunan bir mekan olarak serüvenine devam ediyor.
  • Sadece 4 ay gibi kısa bir sürede kendi müdavim kitlesini yaratmakla kalmayıp  18 – 35 yaş arası çoğunlukta olmak üzere her yaş kesimine hitap etmektedir.
  • Alışılmış ve atıştırmaya yönelik bar mutfağından sıyrılıp Dünya mutfağı hedeflenerek oluşturulan yiyecek menüsü ile hem doyurucu hem de uygun bir hizmet sunmaktadır.
  • İçki menüsünde, bir yandan içki literatürüne geçmiş olan klasik kokteyl ve shot’ları; diğer yandan yerel lezzetler ve eski Osmanlı şerbetleri kullanılarak oluşturulan tamamen kendine has ve sıradışı kokteylleri ile zengin bir içerik sunmaktadır.
  • #kilitbar, 2 katlı, sigara içilebilir dış mekanı, havadar ve geniş asma katı, özel grupların kendi toplantılarını ve eğlencelerini yapabileceği ‘hobbit kovuğu’ dizaynındaki odası ve yakın zamanda kullanıma açılacak olan 55m2 ‘lik arka bahçesiyle toplam 165m2'lik bir alanda hizmet vermektedir.Kilit Bar
M. Utku Yüksel (AL 05)


Kilit Grup Eğlence Gıda Turizm Hizmet Ltd. Şti.
Cihannüma Mah. Bostancı Veli Sokak, 4/A      Beşiktaş - İstanbul
T: 0212 - 259 33 81   •   GSM: 0536 322 67 76
mustafa.utku.yuksel@gmail.com
www.facebook.com/kilitbar
 

Bölümle ilgili diğer başlıklar

Copyright © 2019 Avusturya Liseliler Derneği
Designed by: OrBiT