ÜYELİK » İndirim Veren Kuruluşlar » Coffeeshop Company

Coffeeshop Company

Türkiye genelinde franchise vermeye başlayan ve Türkiye’de toplam 50 şube açmayı hedefleyen Coffeeshop Company, Avusturya Liseliler Derneği üyelerine bütün şubelerimizde geçerli olmak üzere (franchise şubeler dahil) %10 indirim uygulamaktadır.
 
   60 yıldır kahve sektöründe üst sınıf kahve ekipmanları üreterek bütün Avrupa’ya pazarlayan Avusturyalı Schärf Grup, dünyaca ünlü Viyana kahve kültürünü ve yemeklerini Coffeeshop Company markasıyla dünyaya yayıyor.

2012 yılında Türkiye pazarına giren Coffeeshop Company, şu an için İstanbul’da Bağdat Caddesi (Caddebostan), Carousel ve Axis AVM’lerde yer alıyor. Coffeeshop Company’nin Bağdat Caddesi’ndeki yeri, mimarisi ve dekorasyonuyla dikkat çekiyor. Yiyecek ve içecekler muhteşem ürün sunumlarıyla masaya servis ediliyor.  Burada, dünyada ‘kahvenin şampanyası’ şeklinde yorumlanan dünyanın en kıymetli kahvesini (Marley Coffee, Jamaica Blue mountain coffee) denemek ve muhteşem Viyana lezzetiyle tanışmak mümkün…

Viyana tarzı kavrulmuş %100 highland Arabica kahve çekirdeklerinden yapilan meşhur Viyana kahveleri Melange, grosser Brauner ve ünlü Viyana pastaları Sachertorte ve Apfelstrudel yanı sıra orijinal Viyana şinitzel (süt danası, tavuk ve balık seçenekleriyle) çok yüksek kalitede sunuluyor.

Türkiye genelinde franchise vermeye başlayan ve Türkiye’de toplam 50 şube açmayı hedefleyen şirketimiz, Avusturya Liseliler Derneği üyelerine bütün şubelerimizde geçerli olmak üzere (franchise şubeler dahil) %10 indirim uygulamaktadır.

COFFEESHOP COMPANY TÜRKİYE

www.coffeeshop.com.tr

Bölümle ilgili diğer başlıklar

Copyright © 2019 Avusturya Liseliler Derneği
Designed by: OrBiT